Detoks alkoholowy Rzeszów

Detoks alkoholowy

Detoks alkoholowy to pierwszy, a co za tym idzie być może najważniejszy krok na drodze do wyleczenia alkoholizmu. Jego działanie polega na eliminacje z organizmu pacjenta toksyn alkoholowych poprzez dożylne – kroplówkowe – podanie indywidualnie dostosowanego pakietu leków i płynów.

Detoks alkoholowy cennik

Nasze Centrum Leczenia Alkoholizmu w Rzeszowie dopasowuje detoks alkoholowy indywidualnie pod każdego pacjenta. Tak spersonalizowane odtrucie alkoholowe jest znacznie efektywniejsze, a kompleksowa opieka lekarska gwarantuje całkowite bezpieczeństwo zdrowia pacjenta. Detoks alkoholowy nie tylko gruntownie oczyszcza organizm ale także wzmacnia jego pracę poprzez wyregulowanie gospodarki wodno-elektrolitowej. Zabieg detoksykacji alkoholowej jest bezbolesny, a ze względu na indywidualny dobór dawki i składu, gwarantuje on uzyskanie pożądanych efektów. W tym celu istotnym krokiem jest odpowiednie rozeznanie lekarskie.

Odtrucie alkoholowe może pomóc w złagodzeniu objawów zespołu abstynencyjnego, a niekiedy nawet całkowicie je wyeliminować. Co ważne, pomaga on w przerwaniu nawet długotrwałego ciągu alkoholowego. Pełna detoksykacja organizmu to idealny podkład pod dalsze leczenie.

Nasze Centrum posiada w swojej ofercie posiada usługi medyczne na najwyższym poziomie. Tak wysoki standard terapii osiągamy poprzez profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta i jego problemu. Dla wygody pacjenta odtrucie alkoholowe wykonujemy również w domu pacjenta

Detoks alkoholowy stanowi również idealny podkład pod dalszą terapię.

Strona główna

Esperal Rzeszów